۰۲۱-۴۱۸۳۷۰۰۰تلفن

دولت الکترونیک و رایانش ابریسیستم‌های دولت ‌الکترونیکی مبتنی بر ابر می‌توانند کاربردهای مختلف دولت‌ الکترونیکی را در قالب خدمات مختلف به شکل توزیع‌شده و در داخل چارچوب استانداردهای دولتی و فارغ از هرگونه محدودیت زمانی و مکانی، به مشتریان ارائه کنند.

تحقق دولت الکترونیک جلوی ۷۰ درصد از فساد اقتصادی را می گیرددر حال حاضر نباید برای مبارزه با فساد ابزار و تکنولوژی را از دست بدهیم؛چراکه دنیا از این ابزار استفاده کرده و توانسته از بروز فساد پیشگیری کند،به طوری که فرد بدون اینکه خودمطلع باشد،تحت نظر است و اگر غیراز این باشد و ما هربار برای مبارزه به فساد به گزارش دادن و توجیه کردن بسنده کنیم،نمی شود با فساد مبارزه کرد و با ابزارهای سنتی و تفکرات 20 سال قبل بازهم باید شاهد بروز فساد  در کشور باشیم.

۱۰۰سرویس دولتی به مرکز ملی تبادل اطلاعات متصل شدندمعاون سازمان فناوری اطلاعات با بیان کرد هم اکنون ۱۰۰ سرویس دولتی به درگاه ملی خدمات دولت هوشمند متصل شده‌اند و افزود: با این اتصال دستگاه‌ها به شبکه ملی اطلاعات متصل می‌شوند و خدمات دولتی بر بستر این شبکه به صورت آنلاین قابل دریافت است.

مدیریت فرایندها مجموعه ای از مستندسازی های End-to-End، بهبود مستمر و نیز مجموعه فعالیت‌هایی برای برنامه‌ریزی و نظارت بر کارایی فرایندها است.


معاون مرکز توسعه دولت الکترونیک و فناوری اطلاعات وزارت کشور، سرعت، صحت و دقت را از مهم ترین آثار انتخابات الکترونیکی دانست و از تلاش این وزارتخانه برای برگزاری انتخابات تمام الکترونیک انتخابات ریاست جمهوری ۹۵ در صورت تایید شورای نگهبان خبر داد.

پیش بینی درآمد 14 شرکت دولتی مرتبط با بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات نسبت به قانون بودجه امسال هفت هزار و 383 میلیارد ریال رشد داشته است.

سال 2016 سال فراز و نشیب‌ در زمینه فناوری بوده به طوریکه بسیاری از این فناوری‌ها از آزمون‌های مغزی که از زوال عقل جلوگیری می‌کنند تا گیاهان درخشنده، همگی با شکست مواجه شدند.

در سال 2016 گوشی‌های بسیاری خوبی معرفی شد اما تلفن همراه پیکسل گوگل با تفاوت بسیار در صدر قرار گرفته است.

Template Design:Dima Group