۰۲۱-۴۱۸۳۷۰۰۰تلفن

گروه مهندسی آی‌كَن با تکیه بر دانش و توانایی جوانان متخصص ایرانی و با هدف پر کردن خلاء موجود در خصوص تولید محصولات نرم افزاری ملی با کیفیت جهانی، کار خود را در سال ۱۳۷۹ با یک تیم ۱۲ نفره دانش آموختگان کارشناس و کارشناسی ارشد کامپیوتر با تجربه موفق در تولید نرم افزار آغاز و با همین رویکرد خیلی زود توانست در بازار نرم افزارهای سازمانی کشور خود را به عنوان پیشتاز نوآوری و خلاقيت معرفی نماید.

گروه مهندسی آی کن، نخستین گروه  شرکتهاي  نرم افزاری در کشور است که توانست در سال ۱۳۸۲ با نگاهی متمایز و نوگرایانه در پاسخ به نیاز سازمان‌ها به بسته‌های اطلاع‌رسانی تحت وب در حوزه‌ مدیریت اسناد و مدارک (مانند نامه‌ها، فرم‌ها، پرونده‌ها و فایل‌ها)، ایده سازمان الکترونیک را مطرح و پیاده‌سازی کند. این محصول با نام تجاری"اتوماسیون و سازمان الکترونیک فرزین آی کن" به بازار داخلی عرضه شد.
تمرکز بر طراحی سیستم‌های کاربردی، اعتماد گسترده مشتریان و تحولات روز افزون فناوری ما را بر آن داشت تا با تولید و ارائه محصولی بسیار قدرتمند و صدر در صد بومی، و مطابق با ایده‌های مطرح دنیا، بتوانیم در بازار جهانی و صادرات نرم افزار حضور پیدا کنیم. ارائه این نرم افزار با نام نام تجاری "ICAN BPMS (سیستم مدیریت فرآیندهای کسب و کار آی کن)" به بازار داخلی و جهانی، تحولی چشمگیر را در صنعت نرم افزار ایران عزیز ایجاد نمود. اين محصول، با رويكرد سيستماتيك و با قابليت انعطاف پذيري نسبت به تغييرات پيرامون، گردش كارها را آسانتر مي كند. هدف محصول توليد شده، کاهش خطا های انسانی ناشی از تبادل نادرست اطلاعات بین افراد و نیز هدایت افراد به ایفای بهینه  مسئولیت های خود می باشد.
در سال ۱۳۹۱ گروه مهندسی آی کن با اضافه کردن سامانه‌های مالی، منابع انسانی و لجستیک به سبد محصولات خود، راهکارهای یکپارچه نرم افزاری آی‌کن را معرفی نمود که کاربران را قادر می‌سازد کار در محیطی امن، یکپارچه و مبتنی بر نیازهای خود را تجربه نمایند.
با گسترش نرم افزارهای جزیره ای در سازمان ها و عدم وجود راه ارتباطی بین آنها، بر آن شدیم تا محصولی استاندارد برای گذرگاه ارتباطی بین نرم‌افزارها و سرویس‌های سازمانی و فراسازمانی را ایجاد كنیم. درسال ۱۳۹۳ این محصول را با "نام یكپارچه ساز آی کن (IIF)" به بازار عرضه كردیم تا با توجه به معماری استاندارد و زیرساخت سرویس‌گرای محصول، سازمان ها را در جهت نیل به معماری سرویس‌گرا و استاندارد یاری ‌رساند.
در انتها با افتخار اعلام می‌داريم گروه مهندسی آی‌کن علاوه بر دفتر مرکزی تهران و دفاتر خود در استان‌های اصفهان، کرمان، خراسان رضوی، خوزستان، گلستان و گیلان، با اعطای نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش در تمامي استان‌های کشور، همواره ارائه خدمات مناسب و شایسته به مشتریان را سر لوحه کار خود قرار داده است.

Template Design:Dima Group