درباره آی کن

۰۲۱-۴۱۸۳۷۰۰۰تلفن

 

 

گروه مهندسی آی کن فعالیت خود را در سال 1379 با یک تيم متخصص از دانش آموختگان کارشناس و کارشناسی ارشد کامپیوتر با تجربه موفق توليد نرم افزار با هدف ارتقای فرهنگ فناوری اطلاعات (IT) و تولید نرم افزارهای مورد نیاز کشور مطابق با استاندارهای روز دنیا و با هدف پر کردن خلاء موجود در خصوص تولید محصولات نرم افزاری ملی با کیفیت جهانی آغاز نمود و با همین رویکرد خیلی زود توانست در بازار نرم افزارهای سازمانی خود را به عنوان پیشتاز نوآوری و خلاقیت معرفی نماید.

این گروه، در پاسخ به نیاز سازمان‌ها به بسته‌های اطلاع‌رسانی تحت وب در حوزه‌ مدیریت اسناد و مدارک (مانند نامه‌ها، فرم‌ها، پرونده‌ها و فایل‌ها)، ، با نگاهی متمایز و نوگرایانه، برای اولین بار در کشور ایده سازمان الکترونیک را در سال 1383 مطرح و پیاده‌سازی کرد که حاصل این فرآیند تولید محصولی با نام تجاری "اتوماسیون اداری و سازمان الکترونیک فرزین آی کن" بود.
تمرکز بر طراحی سیستم‌های کاربردی، اعتماد گسترده مشتریان و تحولات روز افزون فناوری ما را بر آن داشت تا با تولید و ارائه محصولی بسیار قدرتمند و صدر در صد بومی، و مطابق با ایده‌های مطرح دنیا، بتوانیم در بازار جهانی و صادرات نرم افزار حضور پیدا کنیم. ارائه این نرم افزار با نام نام تجاری "ICAN BPMS (سیستم مدیریت فرآیندهای کسب و کار آی کن)" به بازار داخلی و جهانی، تحولی  چشمگیر را در صنعت نرم افزار ایران عزیز ایجاد نمود. اين محصول، با رويكرد سيستماتيك و با قابليت انعطاف پذيري نسبت به تغييرات پيرامون، گردش كارها را آسانتر مي كند. هدف محصول توليد شده، کاهش خطا های انسانی ناشی از تبادل نادرست اطلاعات بین افراد و نیز هدایت افراد به ایفای بهینه  مسئولیت های خود می باشد.

در سال 1386 گروه مهندسی آی کن با اضافه نمودن سامانه های مالی ،منابع انسانی و لجستیک به سبد محصولات خود، راهکارهای یکپارچه نرم افزاری آی کن را معرفی نمود که کاربران را قادر می‌سازد کار در محیطی امن، یکپارچه و مبتنی بر نیازهای خود را تجربه نمایند.
با گسترش نرم افزارهای جزیره ای در سازمان ها و عدم وجود راه ارتباطی بین آنها، بر آن شدیم تا محصولی استاندارد برای گذرگاه ارتباطی بین نرم‌افزارها و سرویس‌های سازمانی و فراسازمانی را ایجاد كنیم. درسال 1394 این محصول را با "نام یكپارچه ساز آی کن (IIF)" به بازار عرضه كردیم تا با توجه به معماری استاندارد و زیرساخت سرویس‌گرای محصول، سازمان ها را در جهت نیل به معماری سرویس‌گرا و استاندارد یاری ‌رساند.

 در انتها با افتخار اعلام می‌داريم گروه مهندسی آی‌کن علاوه بر دفتر مرکزی تهران و دفاتر خود در استان‌های اصفهان، کرمان، خراسان رضوی، خوزستان، گلستان، مازندران و آذربایجان شرقی، با اعطای نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش در تمامي استان‌های کشور، همواره ارائه خدمات مناسب و شایسته به مشتریان را سر لوحه کار خود قرار داده است. 

 

 

       زمینه‌های اصلی فعالیت گروه مهندسی آی کن:

  • - ارائه راهکارهای یکپارچه نرم افزاری
  • - ارائه سیستم مدیریت فرآیندهای کسب و کار (BPMS)
  • - ارائه راهکارهای مالی و منابع انسانی
  • - ارائه خدمات آموزش، استقرار و پشتیبانی
  • - ارائه خدمات مشاوره و پیاده‌سازی زیر سیستم‌های کاربردی

 

 

 

 

 

 

Template Design:Dima Group