پیام آی کن

۰۲۱-۴۱۸۳۷۰۰۰تلفن

 

گروه مهندسی آي‏ کن فعالیت خود را از سال 1379 با هدف ارتقای فرهنگ فناوری اطلاعات (IT) و تولید نرم‏ افزار‏های مورد نیاز کشور مطابق با استانداردهای روز دنیا آغاز نمود.

این گروه در راستای پاسخ به نیاز سازمان‏ها به بسته‏ هاي اطلاع رسانی تحت وب در حوزه‏ هاي مدیریت اسناد و مدارک سازمانی (مانند نامه‏ ها، فرم‏ ها، پرونده ‏ها، فایل‏ ها)، مستندسازی فرآیندها  یکپارچه‏ سازی نرم ‏افزار‏ها و سایر حوزه‏ هاي فناوری اطلاعات، با نگاهی متمایز و نوگرایانه، ایده ی سازمان الکترونیک را در سال 1382 برای اولین بار در کشور مطرح و پیاده سازی نمود. در اين راستا با انطباق نرم‌افزارها با استاندارد ISO15408  و قراردادن نرم‌افزار در اختيار مراجع ذي‌صلاح توانست مراحل مختلف آزمايش‌هاي امنيتي را با موفقيت پشت سرگذاشته و ماحصل آن كسب تاييديه رسمي امنيت و ثبت نرم‌افزار سازمان الكترونيك تحت وب فرزين به عنوان تنها نرم‌افزار امن سازمان الكترونيك تحت وب در كشور مي‌باشد. این محصول با نام تجاری ((اتوماسیون اداری و سازمان الکترونیک فرزین آي‏ کن)) به بازار عرضه گردید.

اعتماد گسترده ی مشتریان و خواسته‏ هاي رو به رشد آنان، آي‏ کن را بر آن داشت تا با تولید و ارائه ی محصولی بسیار قدرتمند و مطابق با آخرین ایده‏ هاي مطرح در دنیا، جهت رفع نیازهای روز جامعه، زمینه ی حضور در بازار جهانی و صادرات نرم‏ افزار‏ به کشورهای پیشرفته را مهیا سازد. عرضه ی این نرم‏ افزار‏ با نام تجاری «  ICAN BPMS(سیستم مدیریت فرآیندهای کسب و کار آي‏کن)» به بازار داخلی و جهانی، به عنوان اولین نرم ‏افزار‏ بومي ‏BPMS، تحولی چشمگیر در صنعت نرم‏ افزار‏ ایران عزیز ایجاد نمود. این محصول ضمن رعایت استاندارهای جهانی در حوزه ی BPMS، امکان طراحی، اجرا و مدیریت فرآیندهای کسب و کار را در چرخه بهبود مستمر فراهم مي ‏نماید.

همچنین در راستای توسعه ‏ی سبد محصولات، با عرضه ی « سامانه مالی، منابع انسانی و لجستیک آی کن » توانست گامي‏ بلند جهت تحقق راهکار جامع و یکپارچه مالی و منابع انسانی در سازمان‏ها، صنایع و شرکت‏ها بردارد.

راهکارهای یکپارچه آي‏ کن شامل اتوماسیون اداری، منابع انسانی، BPMS، یکپارچه‏ ساز، مرکز تماس، مدیریت ارسال پیامک بوده و مشتریان مي‏توانند با توجه به نوع نیازشان از بخشی یا مجموعه این راهکارها استفاده نمایند.

رویکرد گروه مهندسی آي‏کن در ایجاد رضایت حداکثری مشتری سبب شده تا علاوه بر طراحی و تولید سامانه‏ هاي نرم ‏افزار‏ی متمایز، قوی ترین خدمات نصب، استقرار، آموزش و پشتیبانی را به مشتریان ارائه نماید.

Template Design:Dima Group