عناوين دوره هاي برگزاري | تقويم برگزاري دوره هاي آكادمي | ثبت نام رايگان

در سالیان نه چندان دور تفکر اصلی بر این بود که یادگیری، کار و زندگی از هم منفک و جدا هستند. به همین دلیل آموزش هنگامی بهینه و درخور محسوب می‌شد که قبل از آغاز فعالیت کاری به افراد داده می‌شد. در این نظریه آدمی زمانی را برای آموزش صرف می‌کرد و سپس به سمت کار و زندگی حرکت می‌نمود و دیگر برای آموزش زمانی نداشت. در حال حاضر این تفکر در جامعه جهانی و در عرصه‌های مختلف جایگاهی ندارد و آموزش جزء جدانشدنی وجود آدمی گردیده است. هر سازمان برای نیل به اهداف خود به کارکنانی فعال و قابل انعطاف با شرایط مختلف نیاز دارد. هنگامی که سازمان به اجرای سیستمهای پویای آموزش و بهسازی نیروی انسانی اهتمام بورزد، نیروی انسانی عضو قابلیت انعطاف‌پذیری با شرایط مختلف سازمان را پیدا خواهد کرد، به عبارت دیگر آموزش و بهسازی اقدامی کارآمد از سوی مدیر سازمان در جهت بالا بردن سطح شایستگی اعضای سازمان است.ویدیوهای آموزشی
اینفوگرافیک
مستندات الکترونیکی
راهکارهای یکپارچه سازی
دوره هاي در حال برگزاري

ردیف عنوان دوره تاریخ دوره مکان برگزاری دوره

دوره هاي برگزار شده

ردیف عنوان دوره تاریخ دوره مکان برگزاری دوره

کانال

با عضویت در کانال تلگرام آکادمی، روزانه نکات مفیدی در راستای استفاده بهینه از نرم افزار در اختیار شما قرار می گیرد

درخواست کاتالوگ

آیا محصولات ما را می شناسید. خوشحال می شویم که در راستای انتخاب راهکارهای مدیریت دانش و خدمات الکترونیکی مشاور شما باشیم.

درخواست دمو

در صورت تمایل به آشنایی با راهکارهای یکپارچه سازی سازمان خود، مشاور شما هستیم. شناسایی و پیاده سازی کلیه خدمات خود را به ما بسپارید.

ارتباط با ما

منتظر انتقادات، پیشنهادات، نظرات سازنده شما هستیم.